Bornova Halı Yıkama

Halılarınız özelliklerine göre tam otomatik ve yarı otomatik makinelerde temizlenmektedir. Tam otomatik halı yıkama makinelerinin kullanıldığı sistemlerde halı makineye verilir. Bu makineler yürüyen konveyör bant sistemine dayalı makinelerdir. Halı bant üzerinde ilerlerken farklı ünitelerden geçer. Bu işlemler sırasıyla ısıtma, şampuanlama, 2 ünite fırçalama (üst ve alt yüzeyinden), durulama, vakumlama, rulo ve sarmadır. Yarı otomatik makinelerde işlem sırası ise düz bir zeminde bulunan ilaçlanmış halının fırça makineleri ile ön ve arka kısımlarının yıkanması ve daha sonra durulanmasıdır. Bu işlem özellikle hassasiyet gerektiren değerli (Milas, Kars, Nepal, Kilim vb.) halılarda uygulanmaktadır.


Step Halı Yıkama

fabrikamızda en çok özen gösterilerek temizliği yapılan halı türüdür. Temizliği bir hayli zahmetli olan step halılarınızı itinayla ilk günkü gibi tertemiz ve pırıl pırıl yıkıyoruz. Fabrikamızda her cins halıya ayrı özel yıkama yöntemleri kullanılır.

 

Step halılarınız adresinizden ücretsiz servisimizle alınır, tam otomatik makineler ve bitkisel özel şampuanlarla yıkanır, özel kurutma odalarında, dış ortamın kir ve tozundan uzakta kurutulur.

 

Tamamen kuruyan step halınız, son kontrolleri de yapılarak ambalajlanır ve sadece 4 gün içinde yeniden adresinize teslim edilir.

 

Derinlemesine temizlenmiş, ilk günkü canlılığına kavuşmuş değerli step halılarınız, temizliğin yanında hijyene de sahip olur, evinizde uzun süren hoş kokusuyla size huzur verir. Profesyonel step halı yıkama hizmetini ekonomik fiyatlarla sunan firmamızı arayıp, tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz..

 

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halı yıkama maalesef birçok firmanın tedbirsizliği ve acemiliği yüzünden müşterilerimizin çekindiği bir iştir. Zaman zaman rengi soldurulan, yıpratılan halılar yüzünde siz de haklı olarak, el dokuması halılarınızı yıkatmaktan vazgeçmiş olabilirsiniz. Firmamız, size el dokuma halı yıkama konusunda profesyonel ve deneyimli çözümleri hızlı bir şekilde sunmanın sözünü veriyor.

 

Kullandığımız özel yıkama yöntemleri ve özel temizleyicilerle halılarınızı, emanetimiz gibi koruyarak yıkıyor ve kurutuyoruz. Ücretsiz servisimizle, ayağınıza kadar gelip teslim aldığımız el dokuması halılarınızı itinayla hiçbir solma, yıpranma riski olmadan, en uygun şekilde, yarı otomatik makinelerle yıkıyoruz. Üzerinde hiçbir leke kalmıyor ve özel kurutma odalarına alıyoruz. Sadece iki gün içinde teslim edilen halılarınızı ambalajlamadan evvel son kontrolleri de yapılıyor, gerektiğinde bozulmuş saçakları, püskülleri yeniden örülüyor. Bizi arayın sizi profesyonel halı temizliğinin rahatlığıyla tanıştıralım…

 

Milas Halı Yıkama

dikkat ve özen isteyen bir iştir. Zamanla kirlenen milas halılarınızı silerek sadece kirlerin dibe gömülmesini sağlarsınız. Firmamız profesyonel yıkama yöntemleri ile değerli milas halılarınızı uygun bir şekilde yıkar, tertemiz yapar, halılarınız hiçbir solma, yıpranma riski almadan size pırıl pırıl bir şekilde gelir.

 

Halılarınızı istediğiniz gün ve saatte, ücretsiz servisimizle adresinizden alıyoruz. Özel ayarlanmış yıkama seçenekleri ile hassas bir şekilde yıkanan halılarınızda hiçbir leke kalmıyor. Özel kurutma odaları sayesinde dış ortamın tozundan uzakta kuruyor ve size tertemiz, hijyenik bir halı teslim ediyoruz. Halılarınız size getirilmeden önce tüm kontrolleri yapılır, istendiğinde saçakları tekrardan örülür ve ambalajlanır. Teslim süremiz sadece maksimum 4 gündür. Profesyonel yıkama seçenekleri ve uzman ekibimizle tanışın, sizi ekonomik ücretlerimiz hakkında bilgilendirelim.

 

Şagi Halı Yıkama

Şagi Halı Yıkama size hoş görünümlü şaggy halılarınızın temizliğinde son derece rahat ve pratik çözümler sunuyor. Aldığınız günkü güzel canlı görünümünü zamanla kaybeden bu halılarınızı özel yıkama yöntemleriyle, otomatik makineler ve organik şampuanlarla yıkıyoruz, tertemiz ve hoş kokulu halılara ve hijyenik temizliğe sahip oluyorsunuz.

 

Firmamızın ücretsiz servisi haftanın her günü ayağınıza kadar gelerek halılarınızı teslim alır, özenle yıkar, özel olarak hazırlanmış klimalı odalarda, tozdan uzakta kurutur ve sadece 4 gün içinde tüm kontrolleri yapılmış ve ambalajlanmış bir halde size teslim eder. Halılarınız emanetimizdir, bize emanet ettiğiniz halılarınız, itinalı ellerce bakımı yapılmış, ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak size teslim edilir. Firmamızın ekonomik shaggy halı yıkama ücretleri ve diğer detaylar hakkında bilgi almak için bizi arayın.

 

Antika Halı Yıkama

Antika Halı Yıkama firması, size değerli antika halılarınızı yıpratmadan temizlemenin sözünü veriyor. Değerli antika halılarınızın solma ihtimali yüzünden yıkatmaktan çekindiğiniz günler eskide kaldı. Firmamız, her halıyı özelliğine göre ayırarak temizliyor. Yıpratmıyor, soldurmuyor ve yıllar öncesinin canlı renklerine kavuşturuyor.

 

Yıkama fabrikamızdaki otomatik ve yarı otomatik makinelerle türüne uygun organik şampuanlar seçilerek yıkanan halılarınızın gerektiğinde küçük onarım işleri de tarafımızdan yapılır, kopmuş saçak ve püskülleri yeniden örülür. Yılların tozunu üzerine taşıyan antika halılarınızı yıkadığımızda, halının taşıdığı akarlar da yok olur ve alerjik riskler ortadan kalkar. Halılarınız emanetimizdir, her türlü risklere karşı garanti edilerek yıkanırlar.

 

İtinayla tertemiz ve hijyenik olarak yıkanan değerli halılarınızı özel hazırlanmış klimalı kurutma odalarında dış ortamın tozundan uzakta kurutuyoruz. Adresinizden aldığımız halılar, 4 gün içinde temizlenmiş, kurumuş, tüm kontrolleri yapılmış olarak adresinize teslim edilir. Uygun fiyatlı antika halı yıkama fiyatlarımız ve diğer tüm detaylar için bizi arayın…

 

Yün Halı Yıkama

Yün halı yıkama, hem zahmetli hem de evde kurutması zor bir iştir. Yün halılarınızı sildiğinizde bile hemen kurumayan halılar kötü kokar ve temizleneceği yerde rutubetlenir hasar alabilirler. Firmamız, yün halılarınızı her türlü solma ve yıpranma risklerinden koruyarak yıkar. Özel olarak ithal edilen halı yıkama şampuanları ve son teknoloji ürünü otomatik ve yarı otomatik makinelerle halılarınız türüne uygun sertlikte temizlenir, toz, kir, leke ve akarlarından kurtulur.

 

Firmamızda, halılarınızın sökülen ilmikleri de yeniden yapılır, halının türüne ve rengine en uygun iplik seçilerek özenle tamir edilen halılarınızın bozulan saçakları ve püskülleri de yeniden örülür. Yıkadığımız tüm halılar gibi yün halılarınızı da özel hazırlanmış klimalı odalarda bekleterek kurutuyoruz. Böylece dış ortamın kir ve tozundan korunarak hijyenini kaybetmiyor. Adresinizden alınan halılar temizliği ve bakımı yapıldıktan sonra tüm kontrolleri yapılır ve ambalajlı olarak tekrar adresinize teslim edilir. Teslim süremiz 4 gündür. Profesyonel yıkama hizmetimiz için bizi arayın, size canlı renklerine kavuşmuş, hoş kokulu halıları sunalım…