Hizmetler

Ev Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

İşyeri temizliği hizmeti çalışanlarınızın sağlığı ve işindeki performansını ektileyici bir unsur olması nedeyile periyodik olarak yapılması gereken önemli bir temizlik ihtiyacıdır. Günün büyük bölümünü geçirdiğimiz işyerinde temiz ferah bir ortamda çalışmayı kim istemez, elbette herkes ister. Etrafa dağılmış çöpler, kirli pencere camları, masa ve diğer eşyaların üzerinde birikmiş tozlar, lavabodaki istenmeyen koku ve kirlerden kurtulmak için bizi aramanız yeterli. Güler yüzlü, dinamik, temizlik konusunda profesyonel kadromuzla ofis temizliği halı yıkama ve temizlik şirketleri sorununa son veriyoruz. ..

 

Ev temizliği

Ev temizliği hizmetimiz ile ev temizlik işlerine vakit ayıramayan, ev temizliği nasıl yapılır, pratik ev temizliği gibi konularda tecrübesi olmayan gündelik temizlikçi hizmeti arayanlar için çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Ev temizliği konusunda profesyonel temizlikçiler ve ekonomik ev temizliği fiyatları ile Adana genelinde temizlik şirketleri ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Daire temizliği kapsamında pencere silme, koltuk temiziği, halı temizleme gibi extra ihtiyaçlarınızıda çok uygun temizlik fiyatları ile yapıyoruz.

 

 

İnşaat Temizliği

İnşaat sonrası temizlik işleri yada binada yapılan cephe kaplama, boya badana gibi tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunan Adatem temizlik hizmetleri, genel bina temizliği, dış cephe cam temizliği, mermer cilalama hizmetleri vermektedir. İnşaat sonrası temizliği konusunda uzman ekibimizden, ücretsiz expertiz hizmeti ile temizlik yapılacak yerin durumu, işin ne kadar zamanda bitirilebileceği ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tadilat sonrasında oluşabilecek alçı, çimento, boya kalıntılarından tutunda etrafa dağılmış moloz yığınlarına kadar her aşamada inşaat sonrası temizliği hizmeti veriyoruz.

 

 

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın felaketi herkezin başına gelebilecek kötü bir durum.Sonraki sayfalarımızda yangın esnasında ve sonrasında neler yapmanız gerektiği, yangın sonrası temizlikleri hakkında bilgiler vermiş olacağız.Yangın sonrası temizlik hizmetimizde boya badana dahil olmak üzere anahtar teslimi yapıyoruz.

 

 

 

 

 

Su Baskını Temizliği

Su baskınlarında temizlik hassas bir iştir. ekiplerimiz günün 24 saati full ekipmanlarıyla en kısa sürede su çekme işlemi ve temizlik konusunda gerekli çalışmayı yapabilmektedir.